KARS KAĞIZMAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Programı

15 Temmuz Demokrasi Şehitlerimiz Aras Anadolu Lisesi’nde yapılan törenle anıldı.
15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Programı

 

Ülkemizi, demokrasimizi korumak için canlarını hiç düşünmeden feda eden kahraman şehitlerimiz yapılan törenle anıldı.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Durhan Bayşar’ın katıldığı törende ülkemizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitlerimiz için yapılan bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından anma törenine geçildi.

 

Günün anlam ve önemini belirten konuşma ve öğrencilerimizin şehitlerimiz için okuduğu şiirlerin akabinde şehitlerimizin aziz ruhları için dua edilerek anma etkinliği sonlandırıldı.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Duran Bayar bu tarz etkinliklerin önemine değinerek öğrencilerimize 15 Temmuz’un önemini anlatmanın ülkemizin ve demokrasimizin geleceği için ne kadar önemli olduğunu, tüm gücümüzle çalışarak ülkemizde bu tarz haince girişimlerin bir daha gerçekleşmemesi için tüm Kağızman halkımız, müdürlüğümüz, tüm okullarımız ve öğretmenlerimizde üstümüze düşen her türlü görevi vatan aşkıyla yerine getireceklerini belirtti.

 

Yapılan anma törenimiz vesilesiyle bir kez daha tüm şehitlerimize Allahtan rahmet diliyor yaptıkları bu tarifi mümkün olmayan fedakârlıktan dolayı şükranlarımızı sunuyoruz.

 

 

28-09-201828-09-201828-09-201828-09-2018

 

HÜKÜMET KONAĞI KAĞIZMAN/KARS - ( 0 474 ) 351 66 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.