KARS KAĞIZMAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Programı

15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Programı

Ülkemizi, demokrasimizi korumak için canlarını hiç düşünmeden feda eden kahraman şehitlerimiz Kağızman Halk Eğitim Merkezi'nde yapılan törenle anıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Taner Aydın ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Anayurt'un katıldığı törende ülkemizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitlerimiz için yapılan bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından anma törenine geçildi.

Kağızman Anadolu Lisesi Müdürü Selim Suat Güner günün anlam ve önemini bildiren konuşmasını yaparak demokrasi, vatan sevgisi, milli birlik ve beraberliğin önemini belirtti. Program sinevizyon gösterisi ile devam etti.

Yapılan anma töreni vesilesiyle bir kez daha tüm şehitlerimize Allahtan rahmet diliyor yaptıkları bu tarifi mümkün olmayan fedakârlıktan dolayı şükranlarımızı sunuyoruz.

Programda emeği geçen Kağızman Anadolu Lisesi Müdürü Selim Suat Güner ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Nusrettin Alp'e teşekkür ederiz.

"Sahipsiz vatanın batması haktır. Sen sahip çıkarsan bu vatan batmayacaktır." 13-09-201913-09-201913-09-201913-09-201913-09-2019

HÜKÜMET KONAĞI KAĞIZMAN/KARS - ( 0 474 ) 351 66 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.