KARS KAĞIZMAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZ KASIM AYI YÖGEP TOPLANTISI

Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüzün başlatmış olduğu AİHL-İHO Yönetici Gelişim Programı Kasım ayı faaliyeti kapsamında Kars/Kağızman İHO yöneticileri ''Okul yönetiminde bilgi ve iletişim teknolojilerinin etkili ve verimli kullanımı'' adlı konuyu 8 kişinin katılımıyla toplantıyı online olarak gerçekleştirmiştir. 
İLÇEMİZ KASIM AYI YÖGEP TOPLANTISI

Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüzün başlatmış olduğu AİHL-İHO Yönetici Gelişim Programı Kasım ayı faaliyeti kapsamında Kars/Kağızman İHO yöneticileri ''Okul yönetiminde bilgi ve iletişim teknolojilerinin etkili ve verimli kullanımı'' adlı konuyu 8 kişinin katılımıyla toplantıyı online olarak gerçekleştirmiştir. Okul yönetiminde bilgi ve iletişim teknolojilerinin etkili ve verimli kullanımı konusunda özen gösterilmesi öğretmenlerin eba,e-okul vb platformları sık sık ziyaret etmeleri burada yer alan uygulamaları aktif olarak kullanmaları ve teknolojik gelişmelerin yakından takip edilmesi kararlaştırılmıştır.

 

09-12-2020

HÜKÜMET KONAĞI KAĞIZMAN/KARS - ( 0 474 ) 351 66 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.