KARS KAĞIZMAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Sayın Yakup BAYŞAR´ın Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Müdürümüz Sayın Yakup BAYŞAR´ın Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılının tüm veli, öğrenci ve öğretmenlerimize hayırlı olmasını diler; ülkemizin muasır medeniyetler seviyesine ulaşma ve daha ileriye giderek bu noktada rol model alınacak bir ülke olma yolunda başarılara vesile olmasını temenni ederim.

 

İlçemizde bulunan okullarımızın fiziki imkânlarını yeni eğitim öğretim yılına eksiksiz girebilmemiz için büyük bir gayret sarf ederek iyileştirdik. Bu gayretimiz tüm eğitim öğretim yılı içerisinde devam edecektir. Amacımız fiziki imkânları iyileştirirken öğrencilerimizi de bu imkânlar içerisinde akademik bilgilerle donanmış, 21. yüzyıl becerilerini kazanmış, millî ve manevi değerlerine sahip, sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif yönleri gelişmiş bireyler olarak yetiştirmektir.

 

Gelecekte söz sahibi bir ülke olmak için en önemli yatırımların yapıldığı alanlardan biri de eğitimdir. Bu bilinçle ilçemizde nitelikli bir eğitim verilmesi için çalışıyoruz. Ülkemize nitelikli insan gücünün yetiştirilmesi hususunda öğretmen, okul ve veli işbirliğinin olması üzerinde durduğumuz önemli konulardan biridir. Öğrencilerimizin başarısı için bu işbirliğinin tüm eğitim öğretim yılı içerisinde devam etmesi gerekmektedir. Bu noktada herkesin üzerine düşen vazifeleri yaptığı işin bilincinde olarak en iyi şekilde yerine getirmesi elzemdir. Zira nesillerimizin yetişmesinde, geleceğimizi inşa etme yolunda en büyük gücümüz sizlersiniz.

 

Eğitim uzun vadeli ve özveri isteyen bir süreçtir. Bu süreçte gelecek nesillerimize binlerce yıllık birikimimizi, tarihimizi,   kültürümüzü, değerlerimizi büyük bir özveriyle aktaran öğretmenlerimizin, öğrencilerimiz başarısı için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacak olan velilerimizin, her zaman kendisine güvenen, doğruyu yanlıştan ayıran, okuyan, araştıran, bilgi ve becerilerini sürekli yenileme çabası içerisinde olan, geleceğe emin adımlarla ilerleyen öğrencilerimizin yanında mütemadiyen olacağız.

 

 

 

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılının tekrar tüm veli, öğrenci ve öğretmenlerimize hayırlı olmasını diler; ülkemizin muasır medeniyetler seviyesine ulaşma ve daha ileriye giderek bu noktada rol model alınacak bir ülke olma yolunda başarılara vesile olmasını temenni ederim.

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Yakup BAYŞAR

İlçe Milli Eğitim Müdürü

HÜKÜMET KONAĞI KAĞIZMAN/KARS - ( 0 474 ) 351 66 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.